Bashkesia Bethel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

urojini mireseardhjen cdo antari te ri...

2 posters

Go down

default Re: urojini mireseardhjen cdo antari te ri...

Post by Ori Tue Sep 02, 2008 11:23 pm

I uroj mireseardhjen cdo antetari qe eshte ne forum...dua ti falenderoj shum shum shum per perkushtimin qe i kane kushtuar forumit qoft ky edhe sipas mundesive.
FALEMINDERIT!

BEKIME!
Ori
Ori
Fondator
Fondator

Numri i postimeve : 251
Age : 34
Vendodhja : in my place...;)
Hobi : pc,muzika,librat...emmmm jan shum.:D
Puna : studenteeeee
Registration date : 2008-06-02

https://bashkesiabethel.albanianforum.net

Back to top Go down

default Mund te besh ....

Post by Pastori Sat Aug 23, 2008 3:45 pm

Pershendetje te gjithe anetareve te Bashkesise Bethel dhe kujtdo qe beson ne Zotin Jezus.
Shpresoj qe po kaloni pushime te mbara me freski dhe hir nga Zoti Jezus ne keto dite te nxehta.

Mos harroni Ju mund te beni gjithcka me Zotin Jezus prane jush! Filipianet 4:13

Tung

Iliri
Pastori
Pastori
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 9
Vendodhja : Elbasan
Hobi : Kompjuterat, Libri, Futbolli, Shetitjet
Puna : Pastor i Bashkesia Bethel
Registration date : 2008-06-05

Back to top Go down

default urojini mireseardhjen cdo antari te ri...

Post by Ori Sun Aug 17, 2008 1:20 am

Ketu duhet(ose me sakte MUND pasi nuk mund te detyroj asnje ktu)t'i uroni MIRESEARDHJEN cdo antari te ri me nje varg nga Bibla.Very Happy:D
Ori
Ori
Fondator
Fondator

Numri i postimeve : 251
Age : 34
Vendodhja : in my place...;)
Hobi : pc,muzika,librat...emmmm jan shum.:D
Puna : studenteeeee
Registration date : 2008-06-02

https://bashkesiabethel.albanianforum.net

Back to top Go down

default Re: urojini mireseardhjen cdo antari te ri...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum