Bashkesia Bethel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 gjerat kryesore qe ndodhen ne canten tuaj?

3 posters

Go down

default 3 gjerat kryesore qe ndodhen ne canten tuaj?

Post by Ori Tue Sep 09, 2008 10:28 pm

cilat jane ato gjera qe ju nuk i hiqni kurr nga canta juaj?
Ori
Ori
Fondator
Fondator

Numri i postimeve : 251
Age : 34
Vendodhja : in my place...;)
Hobi : pc,muzika,librat...emmmm jan shum.:D
Puna : studenteeeee
Registration date : 2008-06-02

https://bashkesiabethel.albanianforum.net

Back to top Go down

default Re: 3 gjerat kryesore qe ndodhen ne canten tuaj?

Post by Iva Sun Sep 28, 2008 2:11 pm

canta shkolles eshte si baule ca nuk ka libra stilolapas mp3 spila leke te shkoqura qe cuditem kur i shoh...faxoleta noi cemcakiz edhe kshu gjerash ndersa canta per qejf celin mp3 dhe kuleten.
Iva
Iva
Anėtar/e aktiv
Anėtar/e aktiv

Numri i postimeve : 51
Age : 31
Vendodhja : elbasan
Hobi : recitimi
Puna : shkolle
Registration date : 2008-06-03

Back to top Go down

default Re: 3 gjerat kryesore qe ndodhen ne canten tuaj?

Post by Ori Mon Sep 29, 2008 1:14 pm

he he he...Very Happy
po prisja tpostonte nonji qe te hidhesha dhe un.Wink

tashi canta shkolles(qe dhe kjo e imja esht si baule) mban:
Biblen Very Happy,librat,noi stilolaps qe me ne fund shkruan..Wink...noi laps vetem kur kam pas me presor Tosin msim,fletore,mp3,portofolin,noi qese patatine aty mrena,letra pa fund qe harroj ti heq,facoleta,karamele,noi cokollate...emmm...smbaj mend...ja kur tfilloj shkolla do shkruj prap..

kurse canta tjeter qe mbaj per tdal por edhe per shkoll(qe dhe kjo seshte e vogel hic)
mban:

portofolin,Biblen,stilolaps,karamele,cimcakiz,ka pas raste qe kam marr mp3...emmm...spo kujtohem...ka gjera me rendsi per mu...por qe sjan vetem 3...WinkWinkWink
Ori
Ori
Fondator
Fondator

Numri i postimeve : 251
Age : 34
Vendodhja : in my place...;)
Hobi : pc,muzika,librat...emmmm jan shum.:D
Puna : studenteeeee
Registration date : 2008-06-02

https://bashkesiabethel.albanianforum.net

Back to top Go down

default Re: 3 gjerat kryesore qe ndodhen ne canten tuaj?

Post by vanillaerik Wed Nov 26, 2008 7:02 pm

une kam vetem aparatin fotografik Smile) eshte e rendesishme te kapesh ca caste interesante apo jo
vanillaerik
vanillaerik
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur

Numri i postimeve : 4
Vendodhja : elbasan
Hobi : fotoja
Puna : punetor
Registration date : 2008-11-24

http://www.flickr.com/photos/30258435@N03/

Back to top Go down

default Re: 3 gjerat kryesore qe ndodhen ne canten tuaj?

Post by Ori Thu Nov 27, 2008 1:02 am

si jo....
gjithmone...
Very Happy:D
Ori
Ori
Fondator
Fondator

Numri i postimeve : 251
Age : 34
Vendodhja : in my place...;)
Hobi : pc,muzika,librat...emmmm jan shum.:D
Puna : studenteeeee
Registration date : 2008-06-02

https://bashkesiabethel.albanianforum.net

Back to top Go down

default Re: 3 gjerat kryesore qe ndodhen ne canten tuaj?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum