Bashkesia Bethel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fotot e anetareve

Go down

default Re: Fotot e anetareve

Post by Ori Mon Jun 23, 2008 5:29 pm

ska hic se di me mir se ty..haha tongue tongue tongue .. lol!
tashi vendos nji foto tenden se ke firma ja more doren.

_________________
Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me

Break my heart from what breaks yours
Everything I am for your kingdoms cause
As I go from nothing to
Eternity[b]
Ori
Ori
Fondator
Fondator

Numri i postimeve : 251
Age : 33
Vendodhja : in my place...;)
Hobi : pc,muzika,librat...emmmm jan shum.:D
Puna : studenteeeee
Registration date : 2008-06-02

https://bashkesiabethel.albanianforum.net

Back to top Go down

default Re: Fotot e anetareve

Post by Ori Mon Jun 16, 2008 9:32 pm

ej po ktu do vihen fotot ok?kshu qe...NE SULM.Very Happy:D

_________________
Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me

Break my heart from what breaks yours
Everything I am for your kingdoms cause
As I go from nothing to
Eternity[b]
Ori
Ori
Fondator
Fondator

Numri i postimeve : 251
Age : 33
Vendodhja : in my place...;)
Hobi : pc,muzika,librat...emmmm jan shum.:D
Puna : studenteeeee
Registration date : 2008-06-02

https://bashkesiabethel.albanianforum.net

Back to top Go down

default mireseerdhe edhe ti :):):)

Post by Iva Mon Jun 16, 2008 9:24 am

ilir wrote:mir se ju gjetaaa njerezzz hajt per hajer hahahhaha jeni cool te gjith [/img] Laughing Laughing Laughing Laughing
Iva
Iva
Anėtar/e aktiv
Anėtar/e aktiv

Numri i postimeve : 51
Age : 29
Vendodhja : elbasan
Hobi : recitimi
Puna : shkolle
Registration date : 2008-06-03

Back to top Go down

default Re: Fotot e anetareve

Post by Ori Mon Jun 16, 2008 7:37 am

ilir wrote:mir se ju gjetaaa njerezzz hajt per hajer hahahhaha jeni cool te gjith [/img] Laughing Laughing Laughing Laughing

e di si mu duk kjo e jotja?si ajo fraza:per hajer i qofte t'zotit tshpis..
hahahahahahahahaha Razz Razz Razz Razz Razz Razz

_________________
Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me

Break my heart from what breaks yours
Everything I am for your kingdoms cause
As I go from nothing to
Eternity[b]
Ori
Ori
Fondator
Fondator

Numri i postimeve : 251
Age : 33
Vendodhja : in my place...;)
Hobi : pc,muzika,librat...emmmm jan shum.:D
Puna : studenteeeee
Registration date : 2008-06-02

https://bashkesiabethel.albanianforum.net

Back to top Go down

default Re: Fotot e anetareve

Post by ilir Mon Jun 16, 2008 1:12 am

..........


Last edited by ilir on Tue Dec 23, 2008 12:32 am; edited 1 time in total
ilir
ilir
Anėtar/e aktiv
Anėtar/e aktiv

Numri i postimeve : 53
Age : 33
Vendodhja : ..........
Hobi : ..........
Puna : ..........
Registration date : 2008-06-15

Back to top Go down

default Re: Fotot e anetareve

Post by Ori Sat Jun 14, 2008 3:44 pm

Artina wrote:
Bravo Bashkesia Bethel...
Nje ide shume e mire te diskutuar dhe kuptuar me shume ne lidhje me tema te ndrsyhme.
Uroj qe Zoti ta perdore kete forum per te bekuar bijte e Tij dhe per te zgjeruar territorin e shtepise se Tij.

flower

Faleminderit Artina.Je shume e mirepritur ne forumin tone.Very Happy

_________________
Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me

Break my heart from what breaks yours
Everything I am for your kingdoms cause
As I go from nothing to
Eternity[b]
Ori
Ori
Fondator
Fondator

Numri i postimeve : 251
Age : 33
Vendodhja : in my place...;)
Hobi : pc,muzika,librat...emmmm jan shum.:D
Puna : studenteeeee
Registration date : 2008-06-02

https://bashkesiabethel.albanianforum.net

Back to top Go down

default Bravo

Post by Artina Fri Jun 06, 2008 6:05 pm


Bravo Bashkesia Bethel...
Nje ide shume e mire te diskutuar dhe kuptuar me shume ne lidhje me tema te ndrsyhme.
Uroj qe Zoti ta perdore kete forum per te bekuar bijte e Tij dhe per te zgjeruar territorin e shtepise se Tij.

flower

Artina
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur

Numri i postimeve : 1
Vendodhja : Korce
Hobi : miqesite
Puna : Kordinatore Studimi
Registration date : 2008-06-06

Back to top Go down

default Fotot e anetareve

Post by Vizitor Tue Jun 03, 2008 1:52 am

Mund te vendosni fotot tuaja ketu.

Vizitor
Guest


Back to top Go down

default Re: Fotot e anetareve

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum