Bashkesia Bethel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muzika shqipetare

3 posters

Go down

default Muzika shqipetare

Post by Ori Wed Jun 04, 2008 8:53 pm

vlerat e muzikes tone.
sa ka ndikuar ajo tek rinia sot dhe sa vlersohet ajo nga rinia?
dim qe shum te rinj "adhurojn" kengetare qe jan ne graden e fundit te zhvillimit te karrieres pa e nis mir(per mua).
por gustot jane te ndryshme.
mund te them qe ne kemi kengetare me shum vlera por qe nga rinia po hidhen poshte per te pelqy kto tmarumit qe kan dal sot duke publiku nja 7 albume brenda muajit.
njs.
kemi shum kengetare si psh ALEKSANDER GJOKA te cilet jan elita e muzikes shqiptare por qe nuk vlersohen sa duhet,
mendimi juaj per kte.
Ori
Ori
Fondator
Fondator

Numri i postimeve : 251
Age : 34
Vendodhja : in my place...;)
Hobi : pc,muzika,librat...emmmm jan shum.:D
Puna : studenteeeee
Registration date : 2008-06-02

https://bashkesiabethel.albanianforum.net

Back to top Go down

default Re: Muzika shqipetare

Post by ilir Mon Jun 16, 2008 3:33 pm

............


Last edited by ilir on Tue Dec 23, 2008 6:47 pm; edited 1 time in total
ilir
ilir
Anėtar/e aktiv
Anėtar/e aktiv

Numri i postimeve : 53
Age : 35
Vendodhja : ..........
Hobi : ..........
Puna : ..........
Registration date : 2008-06-15

Back to top Go down

default Re: Muzika shqipetare

Post by endri_big Thu Aug 21, 2008 4:29 pm

hmmm te jemi realist nese shqiptaret skan nje pun ose nje zanat perfundojn duke u bere kengetare....por te deshtuar me kenge te vjedhura....qe ti lesh te kendojn live upupupupu sikur te bie tavani mbi koke po ti degjosh Sad

endri_big
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur

Numri i postimeve : 3
Vendodhja : elbasan
Hobi : muzika
Puna : internet caffe
Registration date : 2008-07-12

Back to top Go down

default Re: Muzika shqipetare

Post by Ori Tue Sep 02, 2008 11:03 pm

uaaa nji rast flash fare ka qene tek TOP SHOW me nji kengtare,nji kshu BBF-iste e lodhur,sdinte te kendonte as kengen e vet.uaaaaa.....Mad:x:x:x
me vjen pak keq sa posht ka rene niveli i muzikes shqiptare.
kohet e vjetra,muzika e vjeter,kengetaret e vjeter,(flas per perla si VACE ZELA,etj etj)jan shum shum lart dhe po ti krahasosh me nivelin qe ka muzika shqiptare sot...pupupupupup...kto te sotmit jan down fare.
Ori
Ori
Fondator
Fondator

Numri i postimeve : 251
Age : 34
Vendodhja : in my place...;)
Hobi : pc,muzika,librat...emmmm jan shum.:D
Puna : studenteeeee
Registration date : 2008-06-02

https://bashkesiabethel.albanianforum.net

Back to top Go down

default Re: Muzika shqipetare

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum